Список объектов [Мукачівське Агенство Нерухомості]

  1-но кімнатна квартира р-н Підгоряни Добавить к сравнению

  1-но кімнатна квартира розташована р-н Підгоряни, на 4-му поверсі. Квартира знаходиться в стадії ремонту (на завершені) енергозберігаючі вікна, автономне опалення, в санвузлі замінено (ванну, туалет, та кахель) підлога ламінат. Хороше ..

  3-х кімнатна квартира (напівособняк) Добавить к сравнению

  3-х кімнатна квартира (напівособняк) загальною площею 79,70 кв.м. в ому числі підвал 20,00 кв.м., житловою площею 38,80 кв.м. Квартира з ремонтом енергетично зберігаючі вікна, автономне опалення (2-х контурний котел), підлога ..

  будинок в р-ні Паланок Добавить к сравнению

  5-ти кімнатний житловий будинок розташований в р-ні Паланок. Будинок побудований по голландському проекту з ремонтом, енергозберігаючі вікна, опалення - 2-х контурний котел, вода - своя скважина, центральна каналізація, зовнішні стіни ..

  будинок в с. Верхній Коропець Добавить к сравнению

  Житловий будинок розташований в с. Верхній Коропець на земельній ділянці 7 сотин та містить в собі 6 житлових кімнат, заг пл. 454,50 кв.м., жит. пл. 164 кв.м. Будинок з повним ..

  будинок р-н Паланок Добавить к сравнению

  3-х кімнатний житловий будинок в хорошому тихому районі міста з цокольним поверхом та гаражем. В будинку жилий стан, в цокольному поверсі незавершений ремонт, кондиціонер, паркет, м/п вікна, опалення. Є фруктовий ..

  2-х кімнатна квартира р-н Росвигово Добавить к сравнению

  2-х кімнатна квартира розташована на 1-му поверсі, цегляного будинку, в спальному районі Росвигово. Квартира загальною площею 60,50 кв.м., житловою площею 30 кв.м., з ремонтом, автономне опалення, вікна євробрус та ..

  Будинок в с. Нижній Коропець Добавить к сравнению

  4-х кімнатний житловий будинок розташований в с. Нижній Коропець по центральній вулиці. Будинок житловий стан, м/п вікна, паркет, мансардний поверх недобудований. Земельна ділянка 2135 кв.м.

  Дачний будинок р-н Чернечої гори Добавить к сравнению

  Продається дачний будинок на Чернечій горі 1-но кімнатний з мансардою. Будинок побудований з цегли, світло, підвал, 5 сотин земельна ділянка. Прекрасний вид на місто.

Реклама